100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina + 300 zł zwrotu za założenie konta w mBanku

04 maj

100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina + 300 zł zwrotu za założenie konta w mBanku

mBank nie zwalnia z organizowaniem nowych promocji. Ledwo zdążyliśmy opublikować promocję w której do zgarnięcia jest 300 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe, a już pojawiła się kolejna okazja. Tym razem za założenie eKonta w mBanku możemy otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Rossmannie lub 4 bilety do sieci kin Helios.

Kto skorzysta z promocji?

Z promocji „Same korzyści” będą mogły skorzystać tylko te osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta osobistego w mBanku. Wynika z tego, że dawni klienci banku, którzy zamknęli rachunek przed tym terminem, również będą mogli zdobyć nagrody.

Jeśli warunek jest spełniony, to wystarczy już tylko zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji, zaznaczając przy tym wymagane zgody oraz regulamin. Następnie w ciągu kilku minut powinna pojawić się w naszej skrzynce mailowej wiadomość z prośbą o aktywację konta. Wniosek o eKonto należy złożyć z wygenerowanego dla nas linku. Czas na wykonanie tych czynności mamy do 31 maja 2017 r.

Jak zdobyć nagrodę?

Aby zdobyć 100 zł do wydania w Rossmannie lub 4 bilety do kin Helios będziemy musieli wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. W tym przypadku transakcje to nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku i płatności internetowe. Dodatkowo konieczne będzie jeszcze zalogowanie się na stronie promocji (do 15.06.2017 r.) oraz uzupełnienie swojego adresu e-mail (do 27.07.2017 r.). Możliwość uzupełnienia adresu e-mail pojawi się 20.07.2017 r., o ile spełnimy wszystkie warunki promocji.

Warto tutaj zaznaczyć, że pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk. Po jej wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie wyłączona. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe

Aby zyskać jeszcze więcej, możemy wziąć udział w ciągle aktywnej promocji oferującej nawet 300 zł zwrotu za aktywne korzystanie z karty. Bank zwróci nam bowiem 2% od wartości transakcji wykonanych kartą i/lub BLIKiem. Zwrot można otrzymywać przez 6 miesięcy, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Jednak, aby trafił on na nasze konto, będziemy musieli spełnić jeszcze kilka prostych warunków. Mianowicie: zapewnić wpływ w wysokości 1000 zł, zalogować się do aplikacji mobilnej oraz wydać min. 250 zł. Wszystkie warunki muszą zostać spełnione w każdym z miesięcy, za który chcemy otrzymać zwrot.

Załóż eKonto w mBanku i odbierz nagrody!

Write a Reply or Comment