100 zł do Rossmanna + do 300 zł zwrotu za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

01 wrz

100 zł do Rossmanna + do 300 zł zwrotu za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas wystartował z nową promocją, w której za założenie całkowicie darmowego Konta Optymalnego można zgarnąć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci sklepów Rossmann. To jednak nie wszystko. Dodatkowy bonus to nawet 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe.

Dla kogo przeznaczona jest oferta?

Tradycyjnie, aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. W tym przypadku taki status posiadają osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas od 12 grudnia 2016 r. Warto tutaj zaznaczyć, że posiadacze takiego rachunku w BGŻOptima nie są wykluczeni z promocji.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to już nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Konieczne będzie przy tym wyrażenie wszystkich wymaganych zgód oraz akceptacja regulaminu. Po rejestracji, zostanie do nas wysłany mail zawierający specjalnie wygenerowany link, za pomocą którego będziemy mogli złożyć wniosek o Konto Optymalne. Promocja trwa do 10 lipca 2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Samą umowę należy podpisać do 24 lipca 2017 r.

Jak zgarnąć 100 zł do Rossmanna?

Aby zdobyć bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann, trzeba będzie spełnić dwa warunki: zapewnić w sierpniu wpływ na konto o łącznej kwocie min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Wpływy pochodzące z wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (również z konta w BGŻOptima) nie będą spełniały warunków promocji. Pieniądze można więc przelać ze swojego konta w innym banku.

Do 1 września 2017 r. organizator promocji wyśle nam wiadomość zawierającą link, który przekieruje nas do strony na której będziemy musieli uzupełnić swoje dane niezbędne do otrzymania nagrody (do 20 września 2017 r.). Sam bon przyjdzie do nas pocztą najpóźniej do 30 września 2017 r. Vouchery będzie można wykorzystać w ciągu roku, czyli do 30 września 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

Do 300 zł zwrotu

Oprócz bonu do Rossmanna mamy także możliwość otrzymania nawet 300 zł zwrotu za płatności bezgotówkowe. Bank zobowiązuje się do zwrócenia nam 2% wartości naszych zakupów opłaconych kartą. Dotyczy to zarówno zakupów w sklepach stacjonarnych, jak i tych robionych w internecie. Zwrot będziemy otrzymywać przez 12 miesięcy. Maksymalny zwrot za dany miesiąc może wynieść 25 zł.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta Optymalnego

Jak już wspominaliśmy na początku Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas jest rachunkiem całkowicie darmowym. Nie zapłacimy bowiem nic za prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej, czy przelewy internetowe. Jedyna opłata z jaką możemy się spotkać, to opłata za wypłaty z bankomatów. Wypłacając gotówkę z urządzeń innych niż BGŻ BNP Paribas i Planet Cash, będziemy musieli zapłacić 5 zł od wypłaty. Jeśli chodzi o wypłaty za granicą, to za darmo skorzystamy z bankomatów Global ATM Alliance.

Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz nawet 400 zł premii!

Write a Reply or Comment