100 zł premii na start i do 1000 zł za skuteczne polecenie od ING Banku Śląskiego

20 kw.

100 zł premii na start i do 1000 zł za skuteczne polecenie od ING Banku Śląskiego

Wystartowała kolejna promocja, w której ING Bank Śląski oferuje nowym klientom premię za założenie Konta z Lwem. Tym razem będzie to 100 zł na start oraz nawet do 1000 zł za skuteczne polecenie oferty znajomym. Jak widać premia jest całkiem pokaźna, biorąc pod uwagę fakt, że Konto z Lwem to rachunek całkowicie darmowy, to chyba warto skorzystać.

100 zł za otwarcie konta

Aby wziąć udział w promocji „100 zł za otwarcie konta” należy być nowym klientem banku, czyli taką osobą, która:

od 1 października 2015 r. do 18 kwietnia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student

Jeśli spełniamy ten warunek, to następnie do 31 lipca 2017 r. będziemy musieli złożyć wniosek o Konto z Lwem z dedykowanej strony promocji i podpisać umowę. Następnie w ciągu kilku następnych dni skontaktuje się z nami kurier, który przywiezie umowę do podpisania. Umowę otrzymamy również drogą mailową.

Warto tutaj zaznaczyć, że powyższa procedura dotyczy osób, które nie mają dostępu do bankowości internetowej ING. Te osoby, które posiadają już dostęp (np. posiadają konto oszczędnościowe), wniosek będą musiały złożyć przez bankowość internetową, a następnie wypełnić formularz przystąpienia do promocji. Nowi klienci nie muszą go wypełniać, ponieważ do promocji przystępują automatycznie.

Aby zdobyć premię w wysokości 100 zł będziemy musieli wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na kwotę min. 1000 zł. Transakcje można wykonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie, ale trzeba je wykonać do 31 października 2017 r. Transakcje muszą zostać zaksięgowane najpóźniej do 5 listopada 2017 r. Bank przekaże nam premię do 15 listopada 2017 r., o ile oczywiście nadal będziemy posiadaczami Konta z Lwem oraz karty debetowej.

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie.

Poleć konto znajomemu

Promocja „Poleć konto znajomemu” trwa do 18 października 2017 r. Aby z niej skorzystać jako osoba polecająca należy być posiadaczem Konta z Lwem przez minimum 30 dni. Do wysłania polecenia będzie nam potrzebny nasz indywidualny kod promocji. Można go uzyskać np. przez bankowość internetową ING, a następnie po prostu podesłać znajomemu. Oprócz tego polecający musi jeszcze wykonać transakcje kartą na przynajmniej 300 zł do 18 października 2017 r. Transakcje te muszą zostać rozliczone najpóźniej do 30 października 2017 r.

Wysyłając polecenie znajomemu, musimy pamiętać, że on też musi spełnić pewne warunki. Po pierwsze musi to być ktoś, kto:

nie był posiadaczem żadnego z następujących kont Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student, Klasyczne przez ostatnie 12 miesięcy przed założeniem pierwszego – w czasie trwania Promocji – konta osobistego w ING Banku Śląskim S.A. Promocja dotyczy pierwszego konta, które założy Nowy klient

Dodatkowo nowy klient musi wydać min. 300 zł bezgotówkowo w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta (wliczając miesiąc otwarcia).

Za każde skuteczne polecenie polecający otrzymuje 100 zł, jednak nie więcej niż 1000 zł przez całą akcję. Dla nowych klientów, którzy otworzą konto z polecenia, bank przeznaczył nagrodę w wysokości 50 zł. Niestety bank wprowadził pewne ograniczenie, które nie daje możliwości polecania konta przez osoby, które założyły konto z polecenia. Dokładniej:

Nowy klient, który otworzył konto w ramach Promocji „Poleć konto znajomemu”, nie może przystąpić do Promocji, jako Obecny posiadacz konta i tym samym nie może polecać konta w ramach Promocji Nowym klientom.

Nagrody z programu poleceń będą wypłacane od listopada 2017 r. do lutego 2018 r. Wypłaty nastąpią do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Warto również zaznaczyć, że bank dolicza nagrodę w wysokości 23 zł , która stanowi 19% podatku dochodowego, dzięki czemu nie będziemy musieli wykazywać niczego w rozliczeniu.

Po szczegóły zapraszamy do regulaminu promocji.

Prześwietlenie oferty Konta z Lwem

Prowadzenie rachunku Konto z Lwem Direct jest całkowicie darmowe. Opłatę możemy ponieść jedynie za kartę debetową – 7 zł. Jeśli jednak wydamy kartą min. 300 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym, czyli od 29. Do 28 dnia kolejnego miesiąca, to opłata zostanie zniesiona. Wypłacać z bankomatów możemy za darmo z urządzeń własnych ING oraz sieci Planet Cash. Darmowa jest także każda pierwsza wypłata w miesiącu z innych urządzeń, każda następna kosztuje 2,5 zł.

Załóż Konto z Lwem i odbierz nawet 1 100 zł premii!

Write a Reply or Comment