100 zł za otwarcie Konta z Lwem w ING

04 Gru

100 zł za otwarcie Konta z Lwem w ING

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której za otwarcie Konta z Lwem można zdobyć 100 zł premii. Warunki są bardzo zbliżone do tych z poprzednich edycji. Dobra wiadomość jest taka, że bank przesunął okres karencji, dzięki czemu dawni klienci ING również będą mogli zgarnąć łatwą gotówkę.

Kto skorzysta z promocji?

Aby wziąć udział w promocji „100 zł za otwarcie Konta z Lwem” należy być takim klientem, który od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadał lub nie współposiadał w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Jeśli łapiemy się na promocję i chcemy z niej skorzystać, to do 28 lutego 2017 r. będziemy musieli złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji oraz zawrzeć umowę o Konto Direct lub Komfort. Wnioskując o konto, musimy również zawnioskować o kartę debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Należy również pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Uwaga: jeśli posiadamy inny produkt w ING i mamy już dostęp do bankowości internetowej banku, to rachunek powinniśmy założyć po zalogowaniu się na swoje konto, a zgłoszenie do promocji wysłać przez specjalny formularz.

Jak zdobyć 100 zł premii?

Warunki otrzymania nagrody są bardzo proste. Premia w wysokości 100 zł zostanie nam wypłacona po wykonaniu kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. Czas na wykonanie transakcji mamy do końca czerwca 2017 r. Sama nagroda trafi na nasze konto do 31 lipca 2017 r. Do tego czasu musimy nadal być posiadaczami konta, karty oraz konta oszczędnościowego.

Więcej informacji dostępne jest w regulaminie.

Ile kosztuje Konto z Lwem?

Konto z Lwem Direct to rachunek darmowy. Opłat za kartę debetową również można się pozbyć, jeśli wykonany transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł, w przypadku osób poniżej 26 roku życia opłata zmniejsza się do 200 zł. W przeciwnym wypadku będziemy musieli zapłacić 7 zł. Warto tutaj zaznaczyć, że okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 28. dnia miesiąca do 27. Dnia kolejnego miesiąca i to właśnie w tym czasie musimy wykonać wspomniane transakcje.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to za darmo możemy pobierać gotówkę z urządzeń ING i Planet Cash. Dodatkowo możemy również skorzystać z jednej darmowej wypłaty z innych bankomatów. Kolejne wypłaty to koszt 2,5 zł.

Na koniec informacja o Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia konta możemy korzystać z promocyjnego oprocentowania, które wynosi 2% w skali roku.

Załóż Konto z Lwem i odbierz premię!

7 comments

 1. Admin

  Czy zamknięcie konta wiąże się z jakimiś kosztami?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Tak, z kosztami czasu 😉

   Odpowiedz
 2. Admin

  A co z osobami, które posiadają konto walutowe w ING? Mogą wziąć udział w promocji i zgarnąć 100 zł?

  Odpowiedz
  1. Admin

   „(…)należy być takim klientem, który od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadał lub nie współposiadał w ING Banku Śląskim któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.”

   Odpowiedz
 3. Admin

  Czy osoby, które posiadają konto walutowe mogą wziąć udział w promocji?

  Odpowiedz
 4. Admin

  Fajna ta nowa promocja. Dziękuję za wpis! Proszę mi powiedzieć tylko jak później wygląda oprocentowanie po 4 miesiącach?

  Odpowiedz
 5. Admin

  Mogę zamknąć konto od razu po otrzymaniu 100 zł?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment