100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów za założenie konta i lokaty 2,25% w Toyota Banku

01 wrz.

100 zł dla nowych i 50 zł dla obecnych klientów za założenie konta i lokaty 2,25% w Toyota Banku

Toyota Bank wystartował z nową promocją, z której będą mogli skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. W zależności od posiadanego statusu będzie można zdobyć 50 zł lub 100 zł. Wystarczy tylko otworzyć lokatę oprocentowaną na 2,25% w skali roku i spełnić proste warunki. Sprawdźmy jakie…

Premia 100 zł dla obecnych klientów banku

Aby skorzystać z promocji jako nowy klient, należy być osobą, która od 1 stycznia 2016 r. nie posiadała Konta Jedynego w Toyota Banku. Jeśli spełniamy ten warunek, to możemy już zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Konieczne będzie tu zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora.

Po rejestracji zostaniemy przekierowani do strony z wnioskiem o konto. W tym kroku będziemy musieli podać nasze dane osobowe oraz wyrazić zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku oraz przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego banku. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową do organizatora w celu realizacji promocji. Wnioski można składać do 10 lipca 2017 r.

Samo podpisanie umowy nastąpi za pośrednictwem kuriera. Pracownik banku skontaktuje się z nami, aby ustalić dogodny dla nas termin wizyty. Aby zdobyć premię, do 3 sierpnia 2017r. będziemy musieli otworzyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni i zdeponować na niej min. 5 000 zł. Gwarantowane oprocentowanie wynosi 2,25%. Premia w wysokości 100 zł trafi do nas, jeśli otworzoną lokatę utrzymamy przynajmniej przez 90 dni. Najlepiej jednak będzie utrzymać ją do końca, ponieważ wtedy oprócz premii, zgarniemy również zarobione odsetki.

Premia 50 zł dla obecnych klientów banku

Udział w promocji jako obecny klient, będą mogły wziąć te osoby, które założyły już konto w jednej z akcji Toyota Banku organizowanych przez Agorę. Jeśli warunek jest spełniony, to wystarczy już tylko wejść na stronę promocji i dokonać rejestracji. Pamiętajmy o wyrażeniu zgody na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. Dodatkowo wymagane jest również posiadanie aktualnej zgody na przesyłanie o ofercie banku oraz zgody na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego banku.

Następnie do 3 sierpnia 2017 r. będziemy musieli otworzyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 160 dni i zdeponować na niej min. 5000 zł. Co ważne środki zdeponowane na lokacie muszą być nadwyżką nad saldo z dnia 25 czerwca 2017 r. Oznacza to, że jeśli tego konkretnego dnia posiadaliśmy na wszystkich rachunkach i depozytach przykładowo 5000 zł, to zakładając lokatę będziemy musieli uzyskać saldo wynoszącą 10 000 zł. Tak jak w przypadku nowych klientów, aby zgarnąć premię, założoną lokatę będziemy musieli utrzymać przez co najmniej 90 dni.

Uwaga: zarówno w przypadku nowych jak i obecnych klientów, po rejestracji w promocji, na podany adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z zaproszeniem do rejestracji w Klubie Korzyści. Aby otrzymać premię, będzie trzeba się w nim zarejestrować.

O otrzymaniu premii nowi i obecni klienci zostaną powiadomieni do 20 listopada 2017 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail. Sama wypłata nagrody nastąpi do 6 grudnia 2017 r. Oczywiście jeśli do tego czasu, nadal będziemy posiadaczami Konta Jedynego.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta Jedynego

Konto Jedyne może być rachunkiem darmowym, jednak tylko pod warunkiem, że w danym miesiącu wykonamy transakcje kartą na kwotę min. 400 zł. W innym przypadku zapłacimy 2,49 zł. Dobra wiadomość jest taka, że sama karta debetowa jest już darmowa, więc nie musimy się martwić o dodatkowe opłaty. Pamiętajmy, że oprócz nagrody pieniężnej otrzymujemy również całkiem wysokie oprocentowanie lokaty, co w połączeniu daje znacznie większy zarobek, niż proponują aktualne oferty na rynku.

Otwórz Plan Depozytowy na 160 dni i zgarnij premię!

Write a Reply or Comment