10% zwrotu za opłacenie rachunku w aplikacji Moje Płatności

12 Maj

10% zwrotu za opłacenie rachunku w aplikacji Moje Płatności

Osoby korzystające z aplikacji Moje Płatności będą miały teraz okazję do wzięcia udziału w całkiem ciekawej promocji. Za automatyczne opłacenie rachunku, będzie można zyskać 10% zwrotu jego wartości. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Sprawdźmy!

Podstawowym wymaganiem w promocji jest posiadanie konta na stronie mojeplatnosci.pl. Jeśli już je mamy, to teraz będziemy musieli ustanowić automatyczne płatności za rachunki kartą MasterCard. Organizatorem promocji są krakowskie firmy Orbita oraz Billbird i to właśnie one wypłacą nam obiecany zwrot w wysokości 10% od każdej płatności. Są jednak pewne ograniczenia. Maksymalny zwrot za każdy rachunek wynosi 10 zł, ale nie więcej niż 50 zł za 5 rachunków w miesiącu. Organizatorzy nie podali terminu zakończenia promocji.

Jedynym problemem w promocji jest fakt, że automatyczne płatności można ustanowić tylko dla kilku operatorów: Enea, UPC, Plus, Tauron, PGNiG, Netia, Play, innogy. Są to operatorzy, których aplikacja może zalogować się w naszym imieniu i pobrać dane o naszych płatnościach.

Jak widać uzyskanie maksymalnego zwrotu może być dosyć ciężkie, ale jeśli tylko korzystamy z usług któregoś z operatorów to na pewno warto. Więcej szczegółów w regulaminie.

Write a Reply or Comment