10 euro dla nowych klientów za założenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku i 50% niższy spread dla wszystkich

20 Cze

10 euro dla nowych klientów za założenie rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku i 50% niższy spread dla wszystkich

Z najnowszej promocji Alior Banku „Mistrzowska promocja na Euro” mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Dla wszystkich przewidziany jest 50% niższy spread dla pary walut EURO/PLN w dni, w które polska reprezentacja gra na Euro. Biorąc pod uwagę ostatnie sukcesy naszych piłkarzy, promocja może okazać się bardzo korzystna. Obniżka spreadu będzie obowiązywać od godziny 9:00 do końca dnia, w którym Polska gra mecz.

Dodatkowy bonus 10 euro

Dla nowych klientów Alior Banku przewidziany jest dodatkowy bonus o wartości 10 euro. Definicja nowego klienta jest dosyć ogólna, według niej z promocji mogą skorzystać te osoby, które nigdy wcześniej nie posiadały podpisanej żadnej umowy z Alior Bankiem. Jeśli spełniamy ten warunek wystarczy już tylko do 10 lipca zarejestrować się na stronie promocji i wykonać przynajmniej jedną transakcję wymiany walut do 17 lipca tego roku. Bank wypłaci nam 10 euro cashbacku najpóźniej do końca lipca.

Zainteresowanych odsyłamy po szczegóły do regulaminu promocji.

Kantor Walutowy Alior Banku

Kantor Walutowy Alior Banku to konkurencja zarówno dla banków jak i kantorów stacjonarnych i internetowych. Warto zaznaczyć, że za korzystanie z usługi nie musimy nic płacić. Za otwarcie i prowadzenie rachunku walutowego również nie zapłacimy ani grosza. 10 pierwszych haseł SMS służących do autoryzacji w każdym miesiącu jest darmowych, później opłata za hasło wynosi 0,20 zł. Jeśli w ciągu poł roku od dnia wysłania karty płatniczej wykonamy minimum jedną płatność, karta również będzie darmowa. W innym przypadku opłata ta będzie wynosić 15 zł. Dodatkowe opłaty za różne formy przelewu znajdziesz w tabeli opłat i prowizji Alior Banku.

Zyskaj 50% niższy spread!

2 komentarze

  1. Admin

    E to teraz 30 czerwac już chyba ostatnia szansa na niższy spread 😛 czy jednak nie?! 😀

    Odpowiedz
  2. Admin

    Działa! Odpaliłem właśnie i spread niższy o 50% 😀 Oby jeszcze Polacy wygrali 😀

    Odpowiedz

Write a Reply or Comment